Zum Inhalt wechseln

Als Gast hast du nur eingeschränkten Zugriff!

Anmelden 

Benutzerkonto erstellen

Du bist nicht angemeldet und hast somit nur einen sehr eingeschränkten Zugriff auf die Features unserer Community.
Um vollen Zugriff zu erlangen musst du dir einen Account erstellen. Der Vorgang sollte nicht länger als 1 Minute dauern.

• Antworte auf Themen oder erstelle deine eigenen.
  • Schalte dir alle Downloads mit Highspeed & ohne Wartezeit frei.
  • Erhalte Zugriff auf alle Bereiche und entdecke interessante Inhalte.
  • Tausche dich mich anderen Usern in der Shoutbox oder via PN aus.

Diese Vorstellung / Bewerbung wurde abgelehnt.
This introduction was rejected.

RyanZero

- - - - -

Dieses Thema wurde Archiviert. Dies bedeutet, dass du auf dieses Thema nicht antworten kannst.
2 Antworten in diesem Thema

Guest_RyanZero_*

Guest_RyanZero_*
  • Guests
  • Bedankt

Merhaba ArkadaÅŸlar Bugün Size Kendimi Taniticam =)

Benim Adım Hakan Soy Adım Bora Ankarada Yaşıyorum 13 Yaşındayım Orta Durumlu Bir Ailenin ÇocuÄŸum. 

Favorilerimin Başında Tabiki Bu ButterFly Serveri Geliyor Daha Sonra Oyunlar Test vb...

Bu serverde 1 ay oldu olalı galiba diye düÅŸünüyorum. Gercekten dostca admin abilerim anım kardeÅŸlerim sıkı dostlarım oldu . Oyun içi performansı çok iyi serverin devamının geleceÄŸinden hiç ÅŸüphem yoktur. Gercekten baÅŸarılı bir server. 

Bu arada Oyun Ä°çi Cok Küfür EttiÄŸimi Biliyorsunuz Bunun Sebebi Hacklerden Dolayı ArkadaÅŸlar.

Hacklere Sinirlendigim Için Küfür Ediyorum Bazen BaÅŸka Masum Insanlara anm admin abilerim gibi userler Vb....

Bunların benim hatam olduÄŸunu biliyorum ve hepinizden özür diliyorum. Bu server sanki benim 2. ailem oldu Benim icin. 

Ben fazla açık bir insan degilim içine kapanık bir kiÅŸiyim arkadaslar.

Herneyse bu küfür olayı oluyor ozur diliyorum bunun için. 

Herkese iyi günler diliyorum kendinize iyi bakın diyorum iyi oyun ve iyi forum geçirmeniz dileÄŸi ile

Timberwolf,Streakers,Valkyrie

Teoman Korucan

2008 yılında arkadaslar aracılıgıyla sampa basladım ilk 1 ay yabancı sunucularda takıldım sonra turk sunucuları
aramaya koyuldum ilk girdigim ve admin oldugum sunucu AsO turkiye eglence freeroam dır ve
ilk tanıdıgım kisi ve oranın sahibi bana ilk mediti ögreten sampı 
ögreten ve bir dedigimi iki etmeyen kardesim Mütemadiyen dir eski nicki X_Styler daha eskisini
söylemim utanıyor keko biggrin.png baya bir süre beraber takıldık sonra birgün alp dediki tag ve isim degisti 
[X_Style]Freeroam sunucusu olduk bununla beraber ben [AsO]Timberwolf dan [X_Style]Timberwolf oldum sonra
bunun annesi derslerini calıs playstation alıcam sana demis buda bana dediki sunucuyu kapatıyorum sampı bırakıyorum 
dersi calısıyorum atıyorum kafaya iyi puan alıyorum bizimkilerde bana istedigimi alıyor beyin bedava dedi 
bende medit yapmayı cok sevdigimden [Meditci]Timberwolf adıyla epey bir süre gezdim hile ile sunuculara girdim
ve hile yardımıyla sahiplerin izinleriyle birçok sunucuya yardım amaclı medit yaptım biraz daha gözümü acmak sosyal olmak icin 
gtaturke girdim orada medit ile yaptıgım mapleri paylasarak begeni aldım ve bir cok arkadas edindim 
orda by_h424n Xpdevil L3G0L4S Ztan Hackhers Valentino ismini unuttugum varsa affola gtaturk pawn ekibinin
icindeydim xTrek sunucusunu canlandırmaya calıstık valentinoyla Miasmic freeroamı acmaya calıstık projeden 
projeye atladık iyi kötü cevre edindim vaktimi cok güzel arkadaslıklarla gecirdim birgün Amazing.FLY 
benim gtaturkten arkadasım bana dediki bizim sunucuya gel admin ol takılırız falan bende kırmadım geldim
beni Defrinex le tanıstırdı ordan Sahtiyanla tanıstım 2011 de 9 level admin oldum orda Sovalye Descartes Chucky Modrlic
Ryder aKoN qarmard Baykurt Koyucu2 ismini unuttugum varsa tekrardan affola cok güzel arkadaslıklar edindim sampta altın yılımdı 2011
cünkü hem gtaturk ile baglarımı koparmamıs hemde yeni sunucumdaki degerli insanlarlada arkadas olmustum Koyucu Team de baykurt kardesimle faaliyet gösterdik 
ozel otobüsümüz arabalarımız vardı eglence bizden sorulurdu unutamadıgım tek anım Baykurtla beraber yaptıgımız yarıstı eger video ya cekseydik 
belki EA games ten trailer yapmamız icin cagırırlardı o derece onunda unutamadıgı tek anı odur sonra ben o clanda vizyonumu tamamlamıstım ve 
kabıma sıgamıyordum eX Efficiency Expert takımını actım Perfectionisme Sadist Enuf Legendary cok öncedendi unuttum artık kimler vardı ama 
en iyi yarıscıları toplamıstım sunucunun en eglenceli takımı bizimkiydi seviye yerlerde falan smile.png sonra ilgilenememeye basladım is hayatı
hayat sartları kapattık 2013 de u3X Unblemished 3lite Xplod ekibini sunucuma cagırdım kimseyi ekibe almadık fakat sunucuya renk kattık 
animatörden daha fazla ve daha eglenceli etkinliklerimizle oyuncuların en sevdigi ekip olduk sagolsunlar animatörlerde bize destek oldu 
oyuncular üstünde komut kullandılar bizimle daima ilgilenen Moon Animatöre burdan selam görüyorsa sonra u3x baska multiplayer oyunlara gecince kapattık 
VFR Violence For Revenge ekibini hic vaktim olmadıgı halde arkadas gazına actım yürüttük sanırım bilemiyorum tam olarak zaten tadıda kactıydı oyunun 
simdi 1 yıldır Ä°biza ve Butterfly sunucusundayım kardesimin yanındayım sükür kavusturana insallah bu platforma hareket getiricez eglencenin dibine vurucaz 
herkese ve yeni gelen oyunculara hayırlı ve ugurlu olsun

Bearbeitet von RyanZero, 08 February 2016 - 09:37 Uhr.

Ch!ller

Ch!ller

Shinigami

• SubMod
  • PIPPIPPIPPIPPIPPIPPIPPIPPIPPIP
  • 896 Beiträge
  • 1386 Bedankt

Dear ryanzero,

we appreciate the interest you have in our Toolbase and like to thank you for sending your application.
After detailed checking of the application in order to match the recuirements for the offered position,
we had to make an unavoidible choice, in which we need to reject interested persons having good
Prerequisites. We ask for your understanding, that we weren't able to give you positive respond.

We wish you all the best in your future and good luck on your search for a forum matching your requests.

Alle Angaben und Informationen dienen lediglich der Theorie!

Guest_RyanZero_*

Guest_RyanZero_*
  • Guests
  • Bedankt

I from turkey no germany

Besucher die dieses Thema lesen:

Mitglieder: , Gäste: , unsichtbare Mitglieder:

This topic has been visited by 9 user(s)

, , , brilla, Ch!ller, f3rzfr4u, Framerater, kaninchen, Xenio
Die besten Hacking Tools zum downloaden : Released, Leaked, Cracked. Größte deutschsprachige Hacker Sammlung.